O nás


     Naše společnost byla založena v roce 1994 pod obchodním názvem I-KONTAKT-KAPLICE s.r.o. se sídlem v Kaplici. Od samého začátku se specializujeme na problematiku zastupování firem v celním řízení.

     Jako první vzniklo pracoviště na nácestném středisku v Kaplici (1994), poté vznikla další pracoviště a to Dolní Dvořiště (1998), Jindřichův Hradec (1999), Mikulov (2005), Domažlice – Draženov (2010) a České Budějovice (2013). V období 2008-2012 bylo v činnosti také pracoviště v Chebu. Provoz byl ale v roce 2012, z důvodů reorganizace dovozu PHM do České republiky našimi zákazníky (OMV a další dovozci), pozastaven.

     Od roku 2004 jsme naši činnost rozšířili o vedení statistické evidence pohybu zboží v rámci Evropské unie, tzv. INTRASTAT.

     V témže období jsme začali zastupovat naše klienty při přepravách vybraných výrobků po území Evropské unie a v dalších administrativních činnostech souvisejících s hlášeními a evidencí vybraných výrobků a výběrem spotřební daně.

     V nynější době zastupujeme cca 100 různě velkých firem a společností z celé České republiky, jak v oblasti celních služeb či problematice spotřebních daních, tak též ve zpracování statistických hlášení (INTRASTAT) a i Vám jsme připraveni nabídnout a poskytnout kvalitní a profesionální služby ve výše zmiňovaných činnostech.